Kadra

KADRA PEDAGOGICZNA

 

Lp. Nazwisko i Imię Nauczany przedmiot
1 Aleksandrowicz Karolina język angielski
2 Domańska Bożena biologia
3 Górska Jolanta fizyka, zajęcia techniczne
4 Grudzień Izabela matematyka
5 Grzeszczakowska Agnieszka biologia, przyroda, edukacja zdrowotna
6 Guzowska Ryszarda język rosyjski
7 Kępkowska Bogusława geografia, historia, wiedza o społeczeństwie
8 Kowalska Ewa język polski
9 Kowalski Jerzy geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
10 Kurek Wanda matematyka
11 Langner – Baecker Marzena język niemiecki
12 Mańkowska Danuta język niemiecki, język rosyjski
13 Nadzikiewicz Beata informatyka
14 Olesiejuk Anna matematyka
15 Paczkowska Katarzyna język angielski, muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne
16 Pietroń Beata język angielski
17 Piłat Edyta język polski, podstawy przedsiębiorczości
18 Ruszczak – Ptasińska Anna bibliotekarz, język polski
19 Skrzynecka – Gipsiak Beata chemia, matematyka, podstawy przedsiębiorczości
20 Stańczak Anna język angielski
21 Stasińska Hanna język polski
22 Terlikowski Marek matematyka
23 Trawnik Violetta religia
24 Włodek Małgorzata historia, wiedza o społeczeństwie, bibliotekarz
25 Wróbel Monika język angielski
26 Zgiet Monika informatyka
27 Zwierzchowski Adam wiedza o społeczeństwie, historia, edukacja dla bezpieczeństwa, technika
28 Żywień Elżbieta Język polski, wiedza o kulturze

 

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

 

Lp Nazwisko i Imię Nauczany przedmiot
1 Adamczuk Emil wychowanie fizyczne - piłka nożna
2 Dumała Michał wychowanie fizyczne - piłka nożna
3 Jończyk Rafał wychowanie fizyczne - piłka nożna
4 Kochański Robert wychowanie fizyczne - piłka nożna
5

Kowalski Zbigniew

wychowanie fizyczne - piłka nożna

6 Machalski Maciej  wychowanie fizyczne - piłka nożna 
7 Maciejak Eryk wychowanie fizyczne - piłka siatkowa
8 Matuszewski Tomasz wychowanie fizyczne - piłka nożna
9 Nosek Jacek wychowanie fizyczne - piłka nożna
10 Podkalicka Ewa wychowanie fizyczne - piłka siatkowa
11

Prawda Andrzej

wychowanie fizyczne - piłka nożna
12 Przelazły Bartłomiej wychowanie fizyczne - koszykówka
13 Rogowski Wojciech wychowanie fizyczne - koszykówka
14 Sawicki Jarosław wychowanie fizyczne - piłka nożna
15 Tykwiński Artur wychowanie fizyczne - sporty walki
16 Wojciechowski Marcin wychowanie fizyczne - piłka nożna

Godziny pracy sekretariatu

Dzień tygodnia Dla uczniów Dla interesantów
poniedziałek

08.00 - 09.00

11:30 - 11:50

12:35 - 12:55

 

8:00-16:00

wtorek Dzień wewnętrzny
środa

08.00 - 09.00

11:30 - 11:50

12:35 - 12:55

 

8:00-16:00

czwartek Dzień wewnętrzny
piątek

08.00 - 09.00

11:30 - 11:50

12:35 - 12:55

 

-

 Uwaga !!!

Dodatkowo podczas dni otwartych i zebrań z rodzicami sekretariat dla interesantów czynny od 16:00 do 19:00.