Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik w próbie sprawności fizycznej w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie w drugim terminie terminie

Specjalizacja – piłka nożna

  1. Fabisiak Michał August
  2. Gwiździński Krzysztof
  3. Neska Jan
  4. Zawieja Julian Wojciech

Najniższy wynik uzyskany z testu sprawności fizycznej- 30 pkt.

 

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik w próbie sprawności fizycznej w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie w pierwszym terminie

 

Specjalizacja – piłka siatkowa

  1. Cebula Marcelina Anna
  2. Cybulska Barbara Anna
  3. Gorzkowska Magdalena
  4. Kowalska Zuzanna Joanna
  5. Lipka Filip
  6. Markowiak Weronika
  7. Matej Dominika
  8. Mroczek Julia
  9. Oracz Franciszek
  10. Palińska Maria Magdalena
  11. Pokładnik Antoni
  12. Świętochowska Nikola Magdalena
  13. Świętochowska Wiktoria Maria

Najniższy wynik uzyskany z testu sprawności fizycznej - 3 pkt.

 

Specjalizacja – piłka nożna klasa Liceum Ogólnokształcącego Sportowego

  1. Artymko Aleksander Adam
  2. Bartnicki Kacper
  3. Biczak-Radlak Aleksander
  4. Borcuch Kacper Antoni
  5. Brysiak Hubert Franciszek
  6. Buczek Karol
  7. Bula Dominik Paweł
  8. Chęć Radosław
  9. Chlebowski Dawid
  10. Ciepłowski Oskar Krzysztof
  11. Cieślak Aleksander
  12. Czyżewski Bartłomiej
  13. Drucis Jan Paweł
  14. Filicha Dawid
  15. Górecki Patryk
  16. Jędrasik Jakub
  17. Kępka Konrad
  18. Kochanowski Bartłomiej Mateusz
  19. Kuźmiński Kacper
  20. Leszczyński Kacper Robert
  21. Leśniowski Radosław
  22. Lewandowski Dawid
  23. Łapiński Jakub
  24. Łukasik Michał
  25. Madej Wojciech Piotr
  26. Makarenko Adam
  27. Makowski Aleksander
  28. Marciniak Oskar
  29. Mieczkowski Olivier David
  30. Modelewski Paweł Jerzy
  31. Modzelewski Piotr Robert
  32. Nowecki Adrian
  33. Pawlak Szymon Tadeusz
  34. Pieniak Oliwer
  35. Płaszczyński Jakub Dawid
  36. Przyłuski Kacper Marcin
  37. Pyl Gabriel
  38. Romankiewicz Mikołaj Jakub
  39. Roszkowski Maciej Hubert
  40. Sandomierski Jakub
  41. Sawczuk Jakub
  42. Skiba Dawid Michał
  43. Słomiany Oliwer Władysław
  44. Sosnowski Kamil
  45. Stalka Fabian
  46. Szczęch Norbert Mariusz
  47. Szopa Filip Paweł
  48. Szymański Jakub
  49. Tomborek Sebastian Tomasz
  50. Trojanowski Piotr Michał
  51. Wojewódzki Kacper Szymon
  52. Woźniak Kamil Mieczysław
  53. Woźniak Mateusz Henryk
  54. Zmerzlyi Nazara
  55. Żywczyk Igor

Najniższy wynik uzyskany z testu sprawności fizycznej - 32 pkt.

 

Specjalizacja – piłka nożna klasa Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Liceum Ogólnokształcącego Sportowego

  1. Bogucki Jakub
  2. Bożyk Franciszek Jakub
  3. Brysiak Franciszek Hubert
  4. Chojnowski Bartosz
  5. Cieślak Aleksander
  6. Cybulski Maciej
  7. Dominikowski Hubert
  8. Drucis Jan Paweł
  9. Flisiuk Kacper Łukasz
  10. Gajewski Gracjan
  11. Gala Kacper
  12. Jannasz Szymon
  13. Kalbarczyk Jan
  14. Łapiński Jakub
  15. Łukasik Michał
  16. Mieczkowski Olivier David
  17. Nowecki Adrian
  18. Nowicki Piotr
  19. Opłocki Damian Szymon
  20. Pawlak Szymon Tadeusz
  21. Płaszczyński Jakub Dawid
  22. Romankiewicz Mikołaj Jakub
  23. Romański Szymon
  24. Roszkowski Maciej Hubert
  25. Sandomierski Jakub
  26. Sawczuk Jakub
  27. Słomiany Oliwer Władysław
  28. Trojanowski Piotr Michał
  29. Żywczyk Igor

 Najniższy wynik uzyskany z testu sprawności fizycznej - 71 pkt.

 

Specjalizacja – piłka koszykowa klasa Liceum Ogólnokształcącego Sportowego

  1. Cocyk Bartłomiej Stanisław
  2. Ćwikliński Oliwer Tomasz
  3. Stępniewski Eryk Radosław
  4. Zasowski Antoni Michał

Najniższy wynik uzyskany z testu sprawności fizycznej - 56,50 pkt.

Informujemy, iż dyscyplina z koszykówki chłopców na rok szkolny 2020/2021 nie zostanie utworzona w związku z brakiem uzyskania minimalej liczby osób uprawnijących do utworzenia grupy treningowej.

 

Godziny pracy sekretariatu

Dzień tygodnia Dla uczniów Dla interesantów
poniedziałek

09:00- 14:00

8:30-15:30

wtorek 08:30- 12:30
środa

09:00- 14:00

8:30-15:30

czwartek 12:30- 15:30
piątek 09:00- 14:00

 8:30-15:30

 Uwaga !!!

Dodatkowo podczas dni otwartych i zebrań z rodzicami sekretariat dla interesantów czynny od 16:00 do 19:00.