W dniach 12-14.12.2016 w hali MOS w Pruszkowie odbył się Turniej Siatkówki Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
 
Mecze grupowe graliśmy z drużynami: ZSO Komorów oraz LO F. Nansen. Obie drużyny nie sprawiły nam kłopotów i bez problemu awansowaliśmy do półfinału z pierwszego miejsca.
 
W półfinale spotkaliśmy się z drużyną z LO T. Zan który nie okazał się wymagającym rywalem i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:0. W finale czekała już na nas drużyna z LO Kościuszki. Po bardzo emocjonującym meczu niestety ulegliśmy 0:2 i zdobyliśmy srebrne medale.
 
Skład zespołu: Jan Jalowski, Piotr Szczepaniak, Kamil Król, Kamil Nowakowski, Eryk Koc, Marcin Kazimierczak, Kamil Mokrzycki, Bartosz Nędzarek, Mateusz Łopata, Mateusz Motyl.
 
Trener: Ewa Podkalicka

 

 

 
 
 
 
 
W dniach 7-9.12.2016 w hali MOS w Pruszkowie odbył się Turniej Siatkówki Dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
 
Mecze grupowe graliśmy z drużynami: Zespół Szkół Nr 1 oraz LO F. Nansen. Obie drużyny nie sprawiły nam kłopotów i gładko wygraliśmy 2:0. 
W półfinale spotkaliśmy się z drużyną z LO T. Kościuszki i niestety ulegliśmy 0:2. Gdyby nie zlekceważenie rywalek wynik byłby korzystny dla naszej drużyny.
W meczu o brązowy medal znowu spotkaliśmy się z "Budowlanką" i po raz kolejny okazaliśmy się lepszym zespołem wygrywając 2:0. 
 
Skład zespołu: Blanka Rybkowska, Natalia Olender, Paulina Sobolewska, Karina Frej, Kinga Król, Natalia Dobrzyńska, Paulina Frątczak oraz Małgorzata Bilska.
Trener: Eryk Maciejak
 
 

 W dniu 18.11. (sobota) uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Siatkowej organizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Pruszków. Nasz zespół zajął 2 miejsce. Skład: Janek Jalowski, Piotr Szczepanik, Eryk Koc, Kamil Król, Bartek Nędzarek oraz Kacper Roszczyk. 

 W dniu 11.01.2018r. w hali MOS w Pruszkowie odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych na poziomie powiatowym. Po bardzo dobrej grze wygrywamy turniej i awansujemy do dalszego etapu rozgrywek. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Jalowski, Kamil Król, Eryk Koc, Piotr Szczepaniak, Radosław Tryniszewski, Bartosz Nedzarek, Daniel Sadowski, Mateusz Łopata oraz Mateusz Motyl. Trener: Ewa Podkalicka.

 

W dniu 15.02.2018r., rozegrane zostały Międzypowiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 5 miejsce. Skład zespołu: Jalowski Janek, Koc Eryk, Szczepaniak Piotrek, Król Kamil, Tryniszewski Radek, Nędzarek Bartek, Łopata Mateusz oraz Motyl Mateusz.

 
 

 W dniu 8.03.2018r., zostały rozegrane zawody w piłce siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Pruszkowa. Po bardzo dobrej grze reprezentacja naszego Gimnazjum zajęła 2 miejsce. Brawo dziewczyny :) Skład zespołu: Sowińska Dominika, Ihnativ Tetyana, Szok Milena, Szok Oliwia, Wojdyga Julia, Skiba Karolina, Wiśniewska Klaudia, Burzyńska Klaudia, Agnieszka Żukowska oraz Weronika Soból. Trener: Ewa Podkalicka.

 W dniu 23.01.2019 r., zostały rozegrane zawody w piłce siatkowej chłopców o Mistrzostwo Powiatu Pruszkowskiego. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Mateusz Motyl, Daniel Sadowski, Arkadiusz Burkot, Krystian Dębek, Dawid Gołasiński, Łukasz Sikorski, Seweryn Bieniek, Mikołaj Plichta, Filip Figurski, Jakub Żukowski oraz Dawid Baum. Gratulujemy. 

 

 

Godziny pracy sekretariatu

Dzień tygodnia Dla uczniów Dla interesantów
poniedziałek

09:00- 14:00

8:30-15:30

wtorek 08:30- 12:30
środa

09:00- 14:00

8:30-15:30

czwartek 12:30- 15:30
piątek 09:00- 14:00

 8:30-15:30

 Uwaga !!!

Dodatkowo podczas dni otwartych i zebrań z rodzicami sekretariat dla interesantów czynny od 16:00 do 19:00.