Kadra

KADRA PEDAGOGICZNA

 

Lp. Nazwisko i Imię Nauczany przedmiot
1 Aleksandrowicz Karolina język angielski
2 Grudzień Izabela matematyka
3 Grzeszczakowska Agnieszka biologia, przyroda, edukacja zdrowotna
4 Guzowska Ryszarda język rosyjski
5 Gwiazdowska Iwona biologia
6 Kępkowska Bogusława geografia, historia, wiedza o społeczeństwie
7 Kowalska Ewa język polski
8 Kowalski Jerzy geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
9 Kurek Wanda matematyka
10 Langner – Baecker Marzena język niemiecki
11 Łubnicka Małgorzata matematyka
12 Mackiewicz Aneta wiedza o społeczeństwie
13 Mańkowska Danuta język niemiecki, język rosyjski
14 Olesiejuk Anna matematyka, fizyka
15 Paczkowska Katarzyna język angielski, muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne
16 Pietroń Beata język angielski
17 Piłat Edyta język polski, podstawy przedsiębiorczości
18 Ruszczak – Ptasińska Anna język polski
19 Ruszkowska - Górnik Małgorzata psycholog
20 Rynkowski Radosław opiekun w Internacie
21 Skrzynecka – Gipsiak Beata chemia, matematyka, podstawy przedsiębiorczości
22 Stańczak Anna język angielski
23 Stosio Beata bibliotekarz
24 Szwec Katarzyna język polski, informatyka
25 Trawnik Violetta religia
26 Trojanowski Mariusz opiekun w Internacie
27 Wieczorek Andrzej pedagog
28 Wiśniewski Tomasz opiekun w Internacie
29 Włodek Małgorzata historia, wiedza o społeczeństwie, bibliotekarz
30 Wróbel Monika język angielski
31 Zwierzchowski Adam wiedza o społeczeństwie, historia, edukacja dla bezpieczeństwa, technika
32 Żywień Elżbieta Język polski, wiedza o kulturze

 

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

 

Lp Nazwisko i Imię Nauczany przedmiot
1 Adamczuk Emil wychowanie fizyczne - piłka nożna
2 Dumała Michał wychowanie fizyczne - piłka nożna
3 Gołębiewski Remigiusz wychowanie fizyczne - pływanie sportowe
4 Janiszwk Wioleta wychowanie fizyczne - piłka siatkowa
5 Jończyk Rafał wychowanie fizyczne - piłka nożna
6 Kochański Robert wychowanie fizyczne - piłka nożna
7

Kowalski Zbigniew

wychowanie fizyczne - piłka nożna

8 Maciejak Eryk wychowanie fizyczne - piłka siatkowa
9 Matuszewski Tomasz wychowanie fizyczne - piłka nożna
10 Nosek Jacek wychowanie fizyczne - piłka nożna
11 Nowak Ewa wychowanie fizyczne - piłka siatkowa
12

Prawda Andrzej

wychowanie fizyczne - piłka nożna
13 Przelazły Bartłomiej wychowanie fizyczne - koszykówka
14 Rogowski Wojciech wychowanie fizyczne - koszykówka
15 Sawicki Jarosław wychowanie fizyczne - piłka nożna
16 Tykwiński Artur wychowanie fizyczne - sporty walki
17 Wojciechowski Marcin wychowanie fizyczne - piłka nożna

 

 

WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

wychowawcy klasy

klasa

Zastępca wychowawcy klasy

1 Żywień Elżbieta III GA  Ruszczak - Ptasińska Anna
Paczkowska Katarzyna I LA  Trawnik Violetta
Aleksandrowicz Karolina II LA  Wieczorek Andrzej
Pietroń Beata III LA  Żywień Elżbieta
Szwec Katarzyna I SMS  Kochański Robert
Langner – Baecker  Marzena II SMS  Pietroń Beata
Skrzynecka - Gipsiak Beata III SMS  Matuszewski Tomasz
Grudzień Izabela I LSA  Trawnik Violetta
Przelazły Bartłomiej I LSB   Łubnicka Małgorzata
10  Piłat Edyta II LSA  Nosek Jacek
11  Wróbel Monika II LSB  Maciejak Eryk
12  Ruszczak- Ptasińska Anna III LSA  Żywień Elżbieta
13  Rogowski Wojciech III LSB  Przelazły Bartłomiej

Godziny pracy sekretariatu

Dzień tygodnia Dla uczniów Dla interesantów
poniedziałek

08.00 - 09.00

11:30 - 11:50

12:35 - 12:55

 

8:30-15:30

wtorek Dzień wewnętrzny
środa

08.00 - 09.00

11:30 - 11:50

12:35 - 12:55

 

8:30-15:30

czwartek Dzień wewnętrzny
piątek

08.00 - 09.00

11:30 - 11:50

12:35 - 12:55

 

8:30-15:30

 Uwaga !!!

Dodatkowo podczas dni otwartych i zebrań z rodzicami sekretariat dla interesantów czynny od 16:00 do 19:00.